5 grudnia 2013

Już czas na zaproszenia!Za chwilę rok 2014 a wraz z nim, kolejne wspaniałe śluby i wesela…niezależnie od tego czy ślub odbędzie się wczesną wiosną czy późną jesienią już teraz należy zająć się niezmiernie istotnym detalem – zaproszeniami.

Wiele Par Młodych nieszczęśliwie przekłada tę sprawę na ostatnią chwilę, myśląc, że to tylko formalność. Otóż nie! Istnieją dwa niezmiernie istotne powody, dla których nie należy odkładać wydruku zaproszeń

Pierwszym powodem są nasi …Goście!

Niezależnie od tego czy wszystkich ustnie poinformowaliśmy o naszej uroczystości, należy niezwłocznie wręczyć zaproszenia w formie drukowanej, ewentualnie elektronicznej, a to po to, aby każdy gość miał pisemną informację o tym, że ma uczestniczyć w tym wydarzeniu, oraz kiedy i gdzie się ono odbędzie. Po otrzymaniu takiego zaproszenia gość jest w 100% przekonany, że będzie Wam miło współdzielić radość tego jedynego dnia właśnie z nim.
Pamiętajmy, że zaproszenie wręczone z odpowiednim wyprzedzeniem daje nam gwarancję, że wszyscy się zjawią. Pamiętajmy, że śluby letnie, są najbardziej kłopotliwe dla naszych gości, bo mogą kolidować z planami urlopowymi, podobnie jest z wszelkimi datami świątecznymi. Ponadto, musimy mieć na względzie fakt, że goście potrzebują czasu, aby przygotować się do tego święta. Przecież znalezienie idealnego prezentu i kreacji trwa… często jest to również nie lada wyzwanie finansowe – nie zaskakujmy zatem naszych weselników, nie postawimy ich tym samym w niezręcznej sytuacji.

Drugi powód – czas realizacji!

Wbrew pozorom, to wcale nie proces produkcji trwa najdłużej, ale wszystko co następuje przed, a więc wybór kroju zaproszenia, kolorystyki, treści. Nawet kompletowanie listy gości jest sporym wyzwaniem dla Par Młodych i często opóźnia termin odbioru gotowego zamówienia.

Te dwa powody wystarczą, by na najczęściej zadawane pytanie: kiedy musimy przyjść po zaproszenia?, odpowiedzieć: Jak najprędzej i ...im prędzej tym lepiej. 

Nadchodzi Nowy Rok i nowa energia do działania, dlatego Drogie Pary Młode, jeśli znacie datę i miejsce swojego ślubu i wesela, wiecie kogo chcecie ugościć, macie choćby ogólny zarys klimatu tego dnia, wybierzcie treść Waszych zaproszeń (Katalog Treści Jaka Cards) i czym prędzej złóżcie zamówienie.

Wszystkie Pary 2014, które złożą zamówienie na 4, 5, 6, 7,8,9, 10 i 11 miesięcy przed ślubem i podadzą hasło: BLOG RABAT, otrzymają odpowiednio rabat 4,5,6…% od ogólnej wartości zamówienia. 

ZAPRASZAMY!!!

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz