17 marca 2012

Premiera Kolekcji 2012

Nareszcie jest, nowa Kolekcja Zaproszeń i Dodatków Ślubnych 2012. Tegoroczne nowości pojawiły się sporo później niż w ubiegłych latach, ale naszym usprawiedliwieniem i zarazem mały pocieszeniem dla Młodych Par powinien być fakt, że najnowszy katalog zamyka się aż w 18 kategoriach, w których łącznie znajdziecie Państwo 72 kolekcje zaproszeń wraz z dodatkami. (Proszę jednak nie zapominać, że w rzeczywistości wybór jest znacznie większy…tylko w Jaka Cards możecie Państwo modyfikować nasze wzory pod względem formy, koloru, układu tekstu czy kroju czcionki. Tylko u nas, można zaprojektować swoje własne zaproszenia ślubne!!! ) Powstało kilka całkiem nowych kategorii: ART, POCKETS, SIMPLE i HAUTE COUTURE. Natomiast w istniejących kategoriach liczba kolekcji zwiększyła się z 3 do 4. Nowości jest zatem ogrom:)

Dziś przedstawimy Państwu w całości wyżej wymienione nowe kategorie, począwszy od…


zaproszenia ślubne SIMPLE:

Kategoria stworzona dla klientów lubiących prostotę. W zaproszeniach tych nie znajdziecie Państwo skomplikowanych form i pokaźnych kokard. Zaproszenia oparte są na ciekawej grafice i papierze dobrej jakości, w komplecie z kopertą kosztują naprawdę niewiele. Kolekcja Kingston to już 1,60zł/szt. (w cenie zawarty jest nadruk, pełna personalizacja i wspomniana wyżej koperta).

Kolekcja Kingston

zaproszenia ślubne

Kolekcja Sendai

zaproszenia-ślubne-sendai

Kolekcja Sewilla

zaproszenia ślubne-sewilla

Kolekcja Ałma Ata

zaproszenia ślubne

POCKET:

To zaprzeczenie Simple. Wybujałe formy w tym skrytki na dodatkowe wkładki, zaproszenia w formie kieszeni i koperty, duże kokardy i klamry to znaki rozpoznawcze tych kolekcji. Zaproszenia POCKETS to propozycje dla Par lubiących niebanalne rozwiązania. Ceny od 4,90zł/szt. – Kolekcja Pekin.

Kolekcja Trójmiasto

zaproszenia-ślubne

Kolekcja Salima

zaproszenia-ślubne Jaka Cards

Kolekcja Cambridge

zaproszenia ślubne koleckcja cambridge

Kolekcja Pekin

zaproszenia ślubne pekin


ART:

Jak sama nazwa wskazuje nawiązanie do szeroko pojmowanej sztuki. Znajdziecie tu Państwo wzór inspirowany malarstwem Gustava Klimt’a, muzyką klasyczną czy fotografią. Kolekcja Rzym też nie jest tu przypadkowo, uznałyśmy, że stworzenie tak niebanalnej formy też jest sztuką, więc oto jest (tylko u nas!): zaproszenie w formie kieszeni z trzema wkładkami. Kolekcje Art kierowane są do Narzeczonych z pasją. Dzięki naszym zaproszeniom mogą pokazać jakie są ich zainteresowania lub co ich połączyło. Zaproszenia idealne na śluby tematyczne. Ceny już od 2,30zł/szt. - Kolekcja Cannes.

Kolekcja Salzburg

zaproszenia ślubne salzburg

Zaproszenia ślubne Baumgart

zaproszenia ślubne baumgart


Kolekcja Rzym

zaproszenia ślube rzym

Kolekcja Cannes

zaproszenia ślubne cannes

HAUTE COUTURE:

To swoista wisienka na torcie, choć to nie kategoria ART znajdziecie tu Państwo małe dzieła sztuki. Zaproszenia oparte na precyzyjnych formach, ręcznym cięciu nietypowych kształtów i kunszcie zdobniczym. Kolekcje wymagające ogromnej precyzji i czasu, skierowane do Par Młodych chcących zrobić piorunujące wrażenie na swoich gościach. Te zaproszenia na pewno nie wylądują w koszu, bowiem każdy obdarowany dostrzeże ich niekonwencjonalny i oparty na detalu design. Cena 13zł/szt.

Kolekcja Suknia

zaproszenia ślubne suknia

Kolekcja Smoking

zaproszenia ślubne

Kolekcja Tort

zaproszenia ślubne tort

Zaproszenia ślubne XXL

zaproszenia ślubne-jakacards