26 marca 2012

Zaproszenia ślubne-Nowości wiosenne

Jak wiecie Jaka Cards Artystyczna Pracownia Papieru to nie tylko zaproszenia ślubne, ale również cały szereg innego, papierniczego asortymentu. W tym miesiącu pragniemy zaprezentować nowość w postaci dodatków na baby shower. Polecamy: zaproszenia, kotyliony, torcik z pieluszek, candy bar w kolorach chłopięcych, dziewczęcych lub kolorze przewodnim imprezy, jako prezent dla przyszłej mamy kartki okolicznościowe i albumy (do wyboru): "Ciążowy", "Mój pierwszy roczek", "Rodzice i ja". Szczegóły znajdziecie tutaj: http://www.jakacards.pl/zaproszenia/babyshower.html, a nowe zdjęcia w naszej galerii, poświęcone właśnie imprezie baby shower tutaj: http://www.jakacards.pl/zaproszenia/imprezy.html
Wszystkie zamówienia można dowolnie określać kolorystycznie i personalizować, tak, aby były niepowtarzalną oprawą waszej uroczystej chwili. To wy decydujecie o treściach, barwach i kompozycji zestawu!
Polecamy niezmiennie zaproszenia ślubne, asortyment na wieczór panieński, kartki okolicznościowe i zaproszenia okolicznościowe z naszej pracowni.